Szkolenie Holis

„Gdy ciało ożywa, głowa odpoczywa” – warsztat pracy z ciałem z cyklu „Połączenia”

Na dobry początek lata zapraszamy na warsztat pt. "Gdy ciało ożywa, głowa odpoczywa". To będzie witaminowy koktajl odżywiający połączenia w ciele, dający poczucie obecności oraz odciążenia. Poczujesz połączenie z ziemią i pozwolisz głowie pobyć trochę w chmurach. 

DLA KOGO?
Każda osoba, która jest ciekawa, stęskniona za spotkaniem ze sobą poprzez zaangażowanie w to ciała, oddechu, rytmu, ruchu.
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
- ubierz się wygodnie, weź wodę 🙂
JAK PRACUJEMY?
- na tych spotkaniach jest jedna zasada: KAŻDY RUCH JEST DOBRY, nic nie musisz umieć, wiedzieć wcześniej, to nie są zajęcia taneczne:). Wystarczy, że Ty jesteś,
- pracujemy w ruchu w oparciu o techniki terapii tańcem i ruchem, z wykorzystaniem elementów analizy ruchu metodą Laban/Bartenieff, tańca intuicyjnego oraz innych narzędzi rozwojowo-terapeutycznych.
ZAPISY: mail lub telefon

"Połączenia"  to cykl warsztatów rozwojowych skupionych na budowaniu połączenia ciała i umysłu. 

Ciało to nasz dom, potrzebujemy o niego zadbać, czasem zrobić porządki, czasem mały remont, po to aby cieszyć się spokojem i dobrostanem.

Zapraszam Cię na spotkania, których celem jest budowanie relacji ze sobą w ciele i ruchu, opartej o zaufanie i szacunek.

Warsztaty prowadzone będą technikami terapii tańcem i ruchem, z wykorzystaniem analizy ruchu metodą Laban/Bartenieff, tańca intuicyjnego, a także innych technik terapeutycznych.

link do wydarzenia FB:https://www.facebook.com/holis.pracownia/posts/pfbid029DDfWjHcjB1ugiCMLnRi5HNenf4DTeN7WVE1bMbFXqdm6Sg86m52jf7ju6JK5JRfl

 

 

Termin: 01 / 07 / 2023
Od: 10:00
Do: 12:30
Prowadzący: Anna Pułjan-Laudańska
Koszt: 99 zł

Jesteś zainteresowany/a?

Udostępnij
Udostępnij